title
לחצו להתקשרות:


אנטיאייג'ינג - הזרקת דם לפנים

הזרקת דם לפנים אולי נשמעת ברגע הראשון כמו סיטואציה מסרט אימה, אבל לדם שזורם בגוף האדם סגולות חיוביות וחיוניות במיוחד עבור עור הפנים. בפרט מכיל הנוזל שזורם בוורידים ובעורקים חלבונים, מינרלים ואלמנטים נוספים שמשפרים את מרקם העור, הופכים אותו לבריא יותר ומקנים לו מראה קורן ומושך.

ראו בהרחבה – הזרקת דם לפנים בשיטת פלאזמה ליפטינג (PRP)

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

מהם השינויים הבולטים בעור הפנים בזכות הטיפול החדשני?

טיפול אנטיאייג'ינג שמבוסס על הזרקה של דם לפנים מאפשר לטשטש קמטים, להבהיר כתמים מסוגים שונים, להפוך צלקות לכמעט בלתי נראות, למצק את עור הפנים – ובאופן כללי להוביל להצערת פנים משמעותית. הדם מוזרק למגוון רחב של נקודות, מקו השיער ועד לקו הלסת, בהתאם למבנה הפנים של כל מטופל ומטופלת והדגשים החשובים מבחינתם. בפרט מתבצעות זריקות לאזור שבין הפה לאף, שם ישנם קמטים סטטיים רבים, ולאזור העיניים והמצח, שגם הוא מועד לקמטים.

ההשפעה הכפולה של הזרקת הדם

כדאי לדעת שכל הזרקה משפיעה לטובה על מרקם עור הפנים בשתי דרכים: ראשית, הדם מספק לתאי עור הפנים שלל חומרים חיוניים עבורם, ושנית, ההזרקה מעודדת את הגוף להגביר את קצב הייצור של האלסטין והקולגן, שני חלבונים שלהם חלק משמעותי ביצירה של רקמות עור חדשות שמטבען הן בריאות ומושכות (ההשפעה השנייה משותפת לשיטות טיפול רבות ובהן למשל הצערת פנים עם לייזר וכן מיצוק עור פנים בגלי רדיו).

כיצד מתבצע טיפול אנטיאייג'ינג בעזרת הזרקת דם?

השלב הראשון, באופן טבעי, הוא לקיחת דם מהמטופל/ת. מדובר בתהליך קצר ולא מכאיב, בדומה לבדיקת דם שגרתית. בשלב השני עובר הדם תהליך ייחודי על-מנת להשביחו ולהבטיח מקסימום אימפקט של טיפול האנטיאייג'ינג, ולאחר מכן מוזרקים אותם תאי דם מועשרים אל הנקודות שנבחרו ברחבי הפנים.

שלב ההזרקה עשוי להתבצע בדרכים שונות, ובאופן עקרוני הוא דומה למזותרפיה. בסך הכל מדובר בטיפול קצר יחסית, שמצריך הרדמה מקומית בלבד ולא כרוך בכאב. תופעות הלוואי העיקריות שלו הן אדמומיות קלה, שטפי דם מקומיים, נפיחות מסוימת וכן תיתכן אי נוחות. תופעות אלה חולפות מעצמן תוך מספר ימים. התוצאות המלאות באות לידי ביטוי כעבור כחודש. בחלק מהמקרים, בהתאם למצב ההתחלתי של עור הפנים ולמראה המבוקש ע"י המטופל/ת, תיתכן המלצה של הרופא המטפל לעבור סדרה של מספר מפגשים בהפרש של כחודש בין אחד לשני.

למי מתאימה השיטה ואיפה כדאי לעבור הזרקת דם להצערת פנים?

הזרקת דם לפנים מחוללות שינויים משמעותיים לטובה אצל כל מטופל וכל מטופלת, שכן הדם של כולם מכיל את אותם חומרי הזנה רבי עוצמה. על-מנת למצות את הפוטנציאל הרב של שיטת אנטי אייג'ינג זו, חשוב למצוא רופא שמתמחה בה וכבר צבר ניסיון רב בהצערת פנים על בסיס דם מועשר. צוות המקור לאסתטיות פנים הינו בעל ידע מקצועי רחב היקף בתחום וישמח לסייע גם לכם למצוא את הטיפול האידיאלי במקום האידיאלי. הייעוץ ניתן ללא כל התחייבות מצדכם וללא עלות.