title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
החלקת קמטים בצוואר, מיצוק העור באזור והרמת האיבר משפרים משמעותית את מראה כל החלק העליון של הגוף - עכשיו אפשר לעשות זאת ללא ניתוח וללא כאב! טיפול חדשני בחוטים
כל מה שרצית לדעת על הצערת צוואר בגלי רדיו: באילו מקרים כדאי לבחור בשיטת מתיחת צוואר זו? כמה זמן נמשך הטיפול? אילו עוד רווחים מושגים בזכותו? מהן תופעות הלוואי?
עור רפוי בצוואר או עור מקומט באזור זה משפיעים במידה בלתי מבוטלת על המראה הכללי שלנו. נסקור מספר שיטות למתיחה ומיצוק עור צוואר לרבות מיצוק צוואר בלייזר, בגלי רדיו, באמצעות חוטים ועם ניתוח פלסטי
כיצד מתבצעת מתיחת פנים וצוואר עם גלי רדיו? כמה זמן נמשך הטיפול וכמה טיפולים נדרשים כדי להגיע לתוצאה הרצויה? באילו מקרים מיצוק עור פנים בגלי רדיו לא מתאים? באילו מכשירים עושים זאת ומהן יתרונות השיטה
איך מכשיר ה-Fotona 4D מבטיח (ומקיים!) הצערת פנים אפקטיבית במיוחד? למי מתאימה שיטת הצערת עור פנים בלייזר זו? איך להבטיח מקסימום שינוי חיובי?

מתיחת צוואר בלייזר

הצוואר הוא אחד האזורים שבהם סימני הגיל מתחילים להיראות בשלב מוקדם יחסית. הבשורות הטובות הן שניתן לבצע מתיחת צוואר ללא ניתוח וליהנות משיפור משמעותי ומראה מרשים, כמעט ללא תופעות לוואי – כל זאת בזכות טכנולוגיית הלייזר.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

למי מתאימה הצערת צוואר בלייזר?

טיפול הצערת צוואר בלייזר מיועד לגברים ולנשים בסביבות גיל 40-50 שעור הצוואר שלהם הפך רפוי ומקומט, וכשאין צורך בניתוח מתיחה כולל. מתיחת צוואר בלייזר מתאימה גם לאלו החוששים מהליך כירורגי ובכל זאת רוצים ליהנות ממראה צעיר וחיוני יותר, ועוד שיקול משמעותי לטובת השימוש בלייזר הוא תקופת ההחלמה הקצרה – כך שזוהי האופציה המומלצת גם עבור מי שלא רוצה לפגוע בשגרה במידה משמעותית. כמו כן כדאי לדעת שניתן לשלב את מתיחת הצוואר עם טיפולי הצערת פנים אחרים כגון מילוי לחיים שקועות או הזרקת בוטוקס.

כיצד מתבצעת מתיחת צוואר עם לייזר?

באמצעות לייזר ניתן לבצע מתיחת צוואר – כלומר העלמת קמטים בצוואר ומיצוק העור באיבר זה – באופן אפקטיבי מאוד. הטיפול מבוסס על פגיעה מדויקת ומבוקרת ברקמות ספציפיות בצוואר, וליתר דיוק בשכבת הדרמיס של הצוואר (שכבת העור שמתחת לזו העליונה שנקראת אפידרמיס). האנרגיה של קרני הלייזר פוגעת ברקמות, והנזק גורם לגוף של המטופל/ת להגביר את קצב הייצור של האלסטין והקולגן באזור זה. קולגן ואלסטין הם שני חלבונים שאחראים על יצירת רקמות עור חדשות, שמטבען מתאפיינות בעור חלק ומוצק, ובדרך זו משתפר משמעותית מראה הצוואר כולו.

החלמה מהירה ללא פגיעה בשגרה

החלקת קמטים בצוואר בלייזר ומיצוק העור מתבצעים כאמור ללא פגיעה בשכבת העור העליונה, האפידרמיס, ועל כן אין צורך להקדיש פרק זמן משמעותי לטובת החלמה, והחזרה לשגרה כמעט מלאה מתרחשת תוך זמן קצר מאוד לאחר הטיפול.

גם הטיפול בלייזר עצמו נמשך זמן קצר – כשעה בסך הכל, כולל המתנה להשפעת חומר האלחוש שמוחדר לצוואר והתאוששות קצרה לאחר הטיפול – כך שבסך הכל הפגיעה בשגרה היא מינימלית.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות אחרי טיפול בלייזר למתיחת צוואר?

טיפול בלייזר למתיחת צוואר כולל בדרך כלל 2 עד 4 מפגשים, עם מרווח של בין 3 ל-4 שבועות בין מפגש למפגש (וזאת כדי שהקולגן והאלסטין יתחילו להשפיע על המראה, כך שהרופא שמבצע את הצערת הצוואר הלייזר יוכל לקחת בחשבון את השיפור שכבר הושג כשהוא מתכנן את המשך הטיפול).

באופן טבעי ישנם הבדלים בין מטופלים שונים, שכן לכל אחד ואחת נקודת התחלה שונה מבחינת הרפיון בצוואר ועומק הקמטים, וגם מבחינת מהירות והיקף ההשפעה של האלסטין והקולגן. בדרך כלל כחודש לאחר תום סדרת הטיפולים מושלם השינוי, ועוד כדאי לדעת שכבר אחרי טיפול אחד של מיצוק צוואר בלייזר והחלקת קמטים ניתן לראות שינוי משמעותי לטובה.

איך לבחור מתיחת צוואר ללא ניתוח שמתאימה לכם במיוחד?

הצערת צוואר בלייזר הינה טיפול אפקטיבי מאוד שמהווה תחליף מוצלח לניתוח. יחד עם זאת ישנן עוד שיטות למתיחת צוואר ללא ניתוח, וגם אם מבחינתך לייזר היא האופציה המנצחת הרי שישנם סוגים רבים של מכשירי לייזר ומבחר רחב של מרפאות ומכונים שמציעים את הטיפול. צוות המומחים של המקור לאסתטיות פנים כבר סייע למטופלים ומטופלות רבים ורבות לבחור את מתיחת הצוואר שהכי מתאימה להם ולזכות במראה מחמיא – וישמח להעמיד גם לרשותך את הידע הרחב שצבר ואת הניסיון העשיר שלו. הייעוץ ניתן ללא כל מחויבות מצידך ובחינם.