title
לחצו להתקשרות:


המסת שומן מסנטר ב-neck tite

סנטר כפול הוא בעיה נפוצה, אבל במקרה הזה צרת רבים היא ממש לא חצי נחמה שכן קו לסת מטושטש ונפול יוצר מראה מבוגר ומאוד לא מחמיא. הנחמה היא שישנו טיפול פשוט יחסית, ללא ניתוח ועם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד: המסת שומן מסנטר כפול בשיטת neck tite מבטיחה (ומקיימת!) שיפור משמעותי במראה האזור, חזות צעירה יותר באופן כללי וגם דימוי עצמי משודרג.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

כיצד מתבצעת המסת שומן ב-neck tite?

מכשיר הנקטייט דומה במהותו למכשיר ה-body tite שמאפשר המסת ושאיבת שומן באזורים שונים בגוף, וכפי שניתן להבין מהשם neck tite הוא מתמקד בעור הצוואר, ממצק אותו, מסלק שומן עודף מהאזור כולו ומחזיר לסנטר את המראה המחמיא שאפיין אותו בגיל צעיר יותר.

פעולת מכשיר ה-neck tite מבוססת על גלי רדיו ועל טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת גם מתיחת פנים ללא ניתוח. כשהמטרה היא העלמת סנטר כפול מוחדרת לאזור אלקטרודה זעירה ואיתה צינורית דקיקה, ועוד אלקטרודה מוצמדת לעור. בין שתי האלקטרודות עוברים גלי רדיו שמייצרים אנרגיה של חום שממיסה את אותם תאי שומן מיותרים בצוואר ובסנטר הכפול, מאפשרת לשומן שהיה בתוכם להשתחרר – ולהישאב אל מחוץ לגוף דרך הצינורית. זהו גם היתרון המשמעותי של neck tite, השילוב בין המסת שומן לשאיבת שומן, כשבנוסף אותה אנרגיית חום של גלי הרדיו פוגעת ברקמות באזור וגורמת לגוף לרצות לפצות על הפגיעה באמצעות הגברת קצב הייצור של שני חלבונים חשובים בשם אלסטין וקולגן. הקולגן והאלסטין יוצרים רקמות עור חדשות ומוצקות יותר, כך שהמסת שומן בשיטת neck tite לא "רק" מסלקת את השומן שגורם לכפל הסנטרים אלא גם ממצקת את העור באזור ומקנה לו מראה עוד יותר מרשים.

כמה זמן נמשכת שאיבת שומן מסנטר בשיטה זו?

שאיבת שומן מסנטר עם neck tite נמשכת בין 30 דקות לשעה. ההליך מוגדר כ"זעיר פולשני", ובהתאם ההתאוששות ממנו מהירה מאוד – כמעט מיד ניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה, ותופעות הלוואי מינימליות: נפיחות קלה ושטפי דם נקודתיים שחולפים מעצמם במרבית המקרים תוך יומיים-שלושה. בנוסף זהו טיפול לא כואב שלא מוביל להצטלקות (החתך שדרכו מוחדרות האלקטרודה והצינורית הינו זעיר במיוחד).

עוד חשוב לציין שמספיק מפגש אחד כדי להעלים סנטר כפול בעזרת neck tite.

מתי אפשר לראות את התוצאות של המסת שומן מסנטר כפול בשיטת neck tite?

תוצאות המסת שומן מסנטר כפול בשיטת neck tite – שכאמור כוללות לא רק את המסת השומן אלא גם את שאיבתו וגם את מיצוק העור באזור כך שהחלק העליון כולו זוכה למראה צעיר יותר ומחמיא מאוד – באות לידי ביטוי מלא תוך 3 חודשים עד 6 חודשים, לאחר שהקולגן והאלסטין החדשים משלימים את פעולתם. כבר לאחר שבועיים או שלושה ניתן להתחיל לראות שינוי, ועוד כדאי לדעת שהסנטר החדש והמרשים מחזיק מעמד לזמן ארוך מאוד, ובמיוחד אם מקפידים על אורח חיים בריא ועל תזונה נכונה. בנוסף ניתן לשלב הליכים זעיר פולשניים אחרים כמו למשל מילוי קמטים מסביב לפה או הסרת שומות לטובת שינוי רחב היקף עוד יותר.

איך לבחור נכון את הרופא/ה והמרפאה להעלמת סנטר כפול?

טיפול המסת ושאיבת שומן מסנטר כפול במכשיר necktite מוצע ע"י רופאים ומכונים רבים. כדי לבחור נכון את המקום הטוב ביותר עבורכם אתם מוזמנים להתייעץ עם צוות המומחים של המקור לאסתטיות פנים – אנחנו בעלי ניסיון רב בהפניית מטופלות ומטופלים אל הרופא/ה והמרפאה המתאימים להם ומתעדכנים כל העת לגבי שיטות המסת שומן מסנטר כפול, מכשירים מתקדמים וטכנולוגיות חדשות בתחום. הייעוץ ניתן ללא כל התחייבות מצדכם וללא כל תשלום.