title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים

מתיחת צוואר בגלי רדיו

הצוואר הוא איבר שנוטה להתקמט בגיל צעיר יחסית, גם בגלל שיש בו מעט תאי שומן וגם בגלל שהעור העבה מקשה על טיפוח באמצעות קרמים ותכשירים ייעודיים. צוואר רפוי ומקומט מקנה לחלק העליון של הגוף כולו מראה מבוגר יתר על המידה – ועל כן פותחו שיטות שונות של הצערת צוואר, כולל ללא ניתוח. אחד הטיפולים המומלצים הוא מתיחת צוואר בגלי רדיו.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

באילו מקרים כדאי לבצע הצערת צוואר בגלי רדיו?

הצערת צוואר בגלי רדיו – כלומר החלקת קמטים באיבר שנושא עליו את הראש ומיצוק העור באזור – מתאימה למי שסובל או סובלת מהידלדלות של הרקמות בצוואר, אובדן אלסטיות והתרופפות כללית האזור. חשוב להדגיש שעור צוואר מדולדל ומקומט מוביל גם לאובדן קווי המתאר של הלסת, ועל כן כדאי לטפל בכך כבר בשלב מוקדם, עוד לפני שיש צורך בניתוח מתיחה.

ניתן לבצע את הטיפול במסגרת מיצוק פנים בגלי רדיו או בפני עצמו כשמתמקדים בצוואר בלבד.

כיצד מתבצעת החלקת קמטים בצוואר באמצעות גלי רדיו?

טיפול בגלי רדיו שמטרתו היא החלקת קמטים בצוואר מבוסס על פגיעה מבוקרת וממוקדת בשכבת הדרמיס, שכבת עור עמוקה שנמצאת מתחת לשכבת העור הנראית לעין (ושנקראת אפידרמיס) – מבחינה זו דומה הצערת צוואר בגלי רדיו למתיחת צוואר בלייזר.

גלי הרדיו שמגיעים לנקודות שנבחרו בקפידה בצוואר מייצרים חום אשר פוגע בדרמיס. הנזק (הכאמור מבוקר ומדוד) גורם לגוף להגביר את קצב הייצור של שני חלבונים חשובים, קולגן ואלסטין, ואלה יוצרים רקמות חדשות, חלקות, מוצקות ובעלות מראה חיוני ומרשים.

חשוב מאוד לעבור את הטיפול בלייזר אצל רופא מיומן שנעזר במכשיר משוכלל, ומתאים את אורך הגלים למצב העור בצוואר ובהתאם לצורך העיקרי, מיצוק או העלמת קמטים בצוואר – למרות שבכל מקרה מושג שיפור ניכר גם מבחינה זו וגם מבחינה זו. כדאי לציין שבמקרים מסוימים השינוי לטובה כולל גם העלמת פיגמנטציה וכתמים.

כמה זמן נמשך טיפול מתיחת צוואר בגלי רדיו?

טיפול העלמת קמטים בצוואר עם גלי רדיו נמשך זמן קצר למדי – כשעה (כולל אלחוש האזור והתאוששות קצרה לאחר שיגור גלי הרדיו לצוואר).

תופעות הלוואי העיקריות הן נפיחות קלה בצוואר ושטפי דם מקומיים, שברוב המקרים עוברים מעצמם תוך יומיים-שלושה. בכל מקרה הפגיעה בשגרה מינימלית, שכן כאמור שכבת העור החיצונית, האפידרמיס, אינה נפגעת, ואין צורך בהחלמה ממושכת.

בהתאם למצבו ההתחלתי של העור בצוואר, ייתכן שהרופא שמבצע את הטיפול ימליץ על יותר ממפגש אחד. במקרים אלה נדרשת הפוגה של כחודש בין טיפול לטיפול, וזאת כדי שהקולגן והאלסטין יוכלו להתחיל להשפיע לטובה על מרקם העור בצוואר והרופא יוכל לקחת זאת בחשבון כשהוא מתכנן את המשך הטיפולים.

ניתן לשלב את הצערת הצוואר עם טיפולים אחרים ובהם למשל הזרקת סיליקון למילוי קמטים בפנים, הרמת עפעפיים בבוטוקס ועוד, וכך לשפר באופן כללי את מראה הפנים והחלק העליון של הגוף.

איך לבחור נכון את הטיפול המתאים לך ביותר?

העלמת קמטים בצוואר בגלי רדיו היא כאמור טיפול אפקטיבי מאוד ופשוט יחסית, אבל ישנם מטופלים שעבורם הטיפול האופטימלי הוא אחר (למשל הרמת צוואר בחוטים או מיצוק עור והחלקת קמטים בלייזר). גם כשבוחרים בטיפול בגלי רדיו ישנם סוגי מכשירים שונים וחשוב מאוד להגיע אל המכון או המרפאה שמבצעים הצערת צוואר באמצעות הציוד המתקדם ביותר והמתאים ביותר לסוג העור ומבנה הצוואר שלך.

אנשי המקצוע של המקור לאסתטיות פנים צברו ניסיון נרחב והם בעלי ידע עדכני ומקיף בכל הקשור לטיפולי מתיחת צוואר. נשמח להעמיד לרשותך את הניסיון והידע – הייעוץ הינו ללא תשלום וללא מחויבות מצידך.