title
לחצו להתקשרות:


הצערת פנים בחוטים ללא ניתוח

סופט ליפטינג היא שיטה חדשנית להצערת הפנים. הטיפול מבוסס על חוטים נספגים שמוחדרים אל עור הפנים ומבצעים שתי פעולות חשובות: הרמת רקמות שהתרופפו וצנחו, והגברת ייצור הקולגן והאלסטין, כך שהפנים זוכות לרקמות חדשות בעלות מראה צעיר, חיוני ומרשים.סופט ליפטינג היא שיטה חדשנית להצערת הפנים. הטיפול מבוסס על חוטים נספגים שמוחדרים אל עור הפנים ומבצעים שתי פעולות חשובות: הרמת רקמות שהתרופפו וצנחו, והגברת ייצור הקולגן והאלסטין, כך שהפנים זוכות לרקמות חדשות בעלות מראה צעיר, חיוני ומרשים.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

מה זה סופט ליפטינג?

על אילו אזורים בפנים משפיע טיפול סופט ליפטינג?

הטיפול אפקטיבי לגבי כל אזור בפנים שרוצים להעניק לו מראה צעיר יותר. ניתן להדגיש את קו הלחיים, להבליט את קו הלסת, לבצע הרמת צוואר (ללא ניתוח – שיטות), לטשטש קמטים מסביב לעיניים, להעלים קמטים מהמצח, לבצע הרמת גבות (שוב, ללא ניתוח) וכאמור באופן כללי לחדש את עור הפנים ולהפוך אותו לחלק ומוצק יותר כמו גם בעל גוון אחיד ונאה לעין.

האם נדרשת התאוששות והחלמה בעקבות הטיפול?

לא.

אמנם הטיפול מבוסס על החדרת חוטים מיוחדים אל הנקודות המדויקות בפנים שבהן הם יובילו לשינוי הנדרש, אולם לא מדובר בהליך כירורגי פולשני. היעדר הצורך בניתוח מבטיח גם שלא תידרש תקופת התאוששות והחלמה ממושכת, והחזרה לשגרה אחרי סופט ליפטינג מהירה.

החוטים עצמם נספגים עם הזמן בעור הפנים וכלל אינם מורגשים (פרט להשפעה המיטיבה שלהם, כמובן…)

כמה זמן נמשך הטיפול?

טיפול סופט ליפטינג נמשך זמן קצר מאוד. משך הזמן המדויק משתנה בהתאם להיקף הטיפול, שנקבע עפ"י הצרכים הספציפיים והבקשות של כל מטופל או מטופלת, אולם מאחר שכאמור לא מדובר בהליך כירורגי מורכב, הטיפול קצר למדי.

מתי באות לידי ביטוי תוצאות הסופט ליפטינג?

סופט ליפטינג, או הצערת פנים בחוטים, מבוססת כאמור על שתי פעולות: הרמת רקמות שצנחו עם השנים ויצירת רקמות חדשות ובריאות יותר (בעקבות עידוד הגוף לייצר עוד קולגן ואלסטין, שני החלבונים שאחראים על גמישות העור ומיצוקו).

הפעולה הראשונה באה לידי ביטוי באופן כמעט מידי, כך שכבר תוך זמן קצר למדי אחרי הטיפול ניתן לראות שינוי במראה הפנים. השינוי המלא – שכולל כאמור החלקת קמטים, שיפור מרקם עור הפנים, העלמת כתמי פיגמנטציה ומיצוק העור – מושג לאחר כחודשיים, כשהשפעת הקולגן והאלסטין החדשים באה לידי ביטוי.

כמה זמן התוצאות מחזיקות מעמד?

תוצאות הצערת פנים עם חוטים נשמרות למשך כשנתיים. כדאי להקפיד על התנהלות מושכלת שכוללת תזונה נכונה (ובפרט מינימום שומנים רוויים ומקסימום נוגדי חמצון), פעילות ספורטיבית בהתאם ליכולות, הימנעות מחשיפת יתר לשמש ו-ויתור על עישון, וכך להבטיח שימור מקסימלי של הישגי הסופטליפטינג.

האם הטיפול מתאים לכולם?

סופטליפטינג מיועד לכל מי שרוצה ליהנות מהצערת פנים משמעותית בלי ניתוח. בכל מקרה עוד לפני הטיפול עצמו נערכת פגישת ייעוץ עם רופא מנוסה, שממליץ על שיטת הטיפול האפקטיבית ביותר עבור כל מטופל ומטופלת בהתאם למצב עור הפנים, לבעיות איתן הם מתמודדים ולמראה הנחשק מבחינתם.

האם הטיפול בטוח?

כן.

בהקשר זה כדאי לציין שמפגש הייעוץ כולל גם סקירה מפורטת של מצבם הבריאותי של המטופלים, כך שאם ישנן מחלות כרוניות הן נלקחות בחשבון ע"י הרופא ובהתאם גם ההמלצה על הטיפול האפקטיבי ביותר להצערת הפנים עבור כל מטופל ומטופלת.

על-מנת לוודא שאתם עוברים טיפול סופטליפטינג שהוא גם בטוח לחלוטין מבחינתכם וגם כזה שיוביל לשיפור משמעותי במראה עור הפנים ובבריאותו, חשוב לפנות אל מרפאה מקצועית ורצינית שכבר צברה ניסיון רב בשיטת טיפול חדשנית זו.

במידה ולא מצאתם את מה שחיפשתם להלן מאמרים נוספים בנושא:

זריקת רדיאס / סידן למילוי קמטים
הזרקת שומן עצמי
מילוי קמטים עם בוטוקס
זריקת בוטוקס
מילוי קמטים עם חומצה היאלרונית
חומצה היאלרונית
זריקת סיליקון למילוי והחלקת קמטים בפנים
זריקת סיליקון