title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
כיצד מתבצעת מתיחת פנים וצוואר עם גלי רדיו? כמה זמן נמשך הטיפול וכמה טיפולים נדרשים כדי להגיע לתוצאה הרצויה? באילו מקרים מיצוק עור פנים בגלי רדיו לא מתאים? באילו מכשירים עושים זאת ומהן יתרונות השיטה
כיצד מתבצעת מתיחת פנים ע"י חוטים? באילו חוטים משתמשים? למי מתאימה השיטה יותר ולמי פחות? כמה זמן מחזיקות תוצאות? תופעות לוואי אפשריות וזמן החלמה של הרמת פנים בחוטים
פילינג לייזר קל, בינוני ועמוק לפנים - מתי כדאי לבצע פילינג בלייזר ובאילו מקרים עדיפות שיטות אחרות? מה ההבדל בין פילינג לייזר שטחי לבין פילינג לייזר עמוק? כיצד גורמות קרני לייזר להצערת עור הפנים ותשובות לשאלות נוספות
פילינג להסרה מלאה או טשטוש צלקות אקנה (פצעי בגרות), בעקבות ניתוח או פציעה, היפר-פיגמנטציה ונגעי עור ושומות לא אסתטיות שגם מהן נרצה להיפטר. על הטיפול והתוצאות שלהן ניתן לצפות
שיטות להעלמת פיגמנטציה, כתמים משמש וכתמי לידה מעור פנים באמצעות פילינג כימי, פילינג לייזר, חנקן נוזלי קרני אור ודרכי טיפול נוספים.

הצערת עור פנים בלייזר

החל מגיל מסוים הפנים שלנו מתחילים להיראות נפולים ועייפים. העור הופך רפוי, התרופפות שרירים מובילה לצניחת הרקמות ובנוסף צצים כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים. טכנולוגיית הלייזר היא אחת הדרכים המוצעות לכל מי שרוצה לבצע חידוש, הרמה ומתיחת פנים ומבקש לעשות זאת ללא ניתוח לצד אפשרויות טיפול ע"י הרמת פנים עם חוטים או מיצוק פנים עם גלי רדיו.

ראו גם: השוואת מחירים לחידוש עור פנים בפילינג לייזר

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

באילו מקרים מתאים טיפול לייזר להצערת עור הפנים?

טיפול באמצעות לייזר להצערת עור הפנים מתאים לכל אלה שמביטים במראה, רואים קמטים בלחיים, קמטוטים סביב הפה ובצידי העיניים, מרקם בעייתי שכולל צלקות או פיגמנטציה – ורוצים להעניק לעצמם מראה בריא יותר, קורן יותר ומושך יותר.

הצערת פנים בלייזר פחות מתאימה במקרים של צניחת רקמות משמעותית וקמטים עמוקים במיוחד – במקרים אלה סביר להניח שההמלצה של הפלסטיקאי תהיה ניתוח מתיחת פנים או הרמת פנים בחוטים.

בכל שאר המקרים הלייזר עשוי להוות פתרון אפקטיבי מאוד.

כיצד מתבצעת הצערת פנים בלייזר?

טיפולי הצערת עור הפנים בלייזר מבוססים על הפגיעה המבוקרת ברקמות שיוצרת אנרגיית החום של קרני הלייזר.

בדרך כלל הפגיעה – שכמובן מתבצעת בנקודות שנקבעו מראש ע"י הרופא המטפל – מתמקדת בשכבת הדרמיס שהיא השכבה שמתחת לשכבת העור העליונה (שנקראת אפידרמיס). במידת הצורך ועפ"י מצבו של עור הפנים,  תתבצע פגיעה מבוקרת גם באפידרמיס (בטיפול שהוא למעשה סוג של פילינג).

בכל מקרה הפגיעה מובילה להגברת ייצור שני חלבונים בשם קולגן ואלסטין, והם אלה שמעניקים לנו בסופו של תהליך רקמות מחודשות, בריאות יותר, חלקות יותר ומוצקות יותר.

עוד כדאי לדעת שבשנים האחרונות פותחה טכניקה חדשנית לביצוע מיצוק עור רפוי בלייזר – השיטה הפרקציונלית, שבה קרני הלייזר לא משוגרות אל כל האזור אלא רק אל מקטעים ספציפיים בו כך שהטיפול הרבה פחות כואב אך לא פחות אפקטיבי.

בין מכשירי הלייזר שמאפשרים את הצערת עור הפנים ניתן לציין את ה- YAG earbuum, את ה- Harmony XL 360 ואת המכשירים של חברת Fotona.

כמה זמן נמשך טיפול מיצוק עור הפנים בלייזר?

טיפול מיצוק עור פנים רפוי בלייזר נמשך פרק זמן קצר יחסית – בין חצי שעה לשעה, כולל המתנה קצרה עד שהאלחוש של האזור יתחיל להשפיע.

גם החזרה לשגרה כמעט מידית, בזכות התכנון המדויק של הפגיעה של קרני הלייזר.

בדרך כלל ההמלצה היא לעבור מספר טיפולים, כשהמספר המדויק נקבע בהתאם למצבו ההתחלתי של עור הפנים – לרוב מדובר על סדרה בת 3 עד 7 מפגשים, עם המתנה של כחודש בין מפגש למפגש.

תופעות לוואי אפשריות

בעקבות טיפול הצערת פנים בלייזר תופעות לוואי אפשריות הן אדמומיות באזור המטופל, קילוף של העור (ובפרט אם בוצע גם פילינג  לייזר ולא רק מיצוק עור פנים) ונפיחות.

ברוב רובם של המקרים תופעות הלוואי חולפות מעצמן תוך זמן קצר, ובסך הכל מיצוק פנים בלייזר נחשב לטיפול שקל לעבור אותו ובהתאם החזרה לשגרה מידית.

האם קיימים סיבוכים לאחר טיפול הצערת פנים עם לייזר?

טיפול הצערת עור הפנים עם לייזר נחשב לבטוח לגמרי, וקיבל את כל האישורים הנדרשים (למשל של ה-FDA, מנהל המזון והתרופות בארה"ב).

יחד עם זאת, כמו בכל הליך רפואי גם כשמבצעים הצערת פנים עם לייזר ייתכנו סיבוכים. בפרט עלולה להיווצר פיגמנטציה אצל בעלי עור כהה, אם כי ישנם מכשירי לייזר שטיפול בהם מצמצם במידה משמעותית את הסיכון להיווצרות כתמים.

בכל מקרה מומלץ בחום להיעזר במומחים בתחום כדי להגיע למכון או לרופא המתאימים לכם ביותר – כך שתוכלו ליהנות מהצערת פנים בלייזר שהיא גם בטוחה וגם אפקטיבית במיוחד.