title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
מילוי קמטים ע"י זריקת חומצה היאלרונית להצערה והחלקה של עור פנים - באילו מקרים כדאי להשתמש בחומצה? כיצד מתבצעת הזרקה? תופעות לוואי, סיבוכים ויתונות השיטה על פני בוטוקס והזרקת סיליקון
הרמת עפעפיים ע"י זריקת בוטוקס - כיצד מתבצע הטיפול? משך טיפול וכמה זמן בוטוקס מחזיק מעמד עד לטיפול הבא? יתרונות הטיפול ביחס לטיפולים תחליפיים
זריקות סידן לימוי קמטים המוכרים בזריקות רדיאס - למה זריקות רדיאס הן האופציה המומלצת לגברים? באילו מקרים הזרקות סידן לפנים פחות מתאימות? איך משפיע הרדיאס על עור הפנים שלנו וכמה זמן זה מחזיק מעמד?
בוטוקס להצערת עור פנים והחלקת קמטים באזור העיניים והמצח בפנים - משך הטיפול, איך זה עובד, תוך כמה זמן רואים תוצאות וכמה זמן זריקת בוטוקס מחזיקה מעמד. יתרונות וסיבוחים אפשרים ביחס לשיטות הזרקה אחרות.
חלקה והצערת פנים בעזרת זריקת סיליקון - כיצד סיליקון רפואי מעלים קמטים? באילו מקרים סיליקון לא מתאים? מהו משך הטיפול? כמה טיפולים יש לבצע? תופעות לוואי, סיבוכים ויתרונות על שיטות אחרות

מילוי לחיים שקועות

לחיים הן איבר שמזוהה עם בריאות, והשפעתן על מראה הפנים משמעותית. לחיים מלאות משדרות חיוניות ונתפשות כשמחות, ועצמות לחיים גבוהות ובולטות מעניקות מראה צעיר.

אצל רובנו, עם השנים מתרחשת צניחה של עצמות הלחיים והתרופפות של הרקמות, והתוצאה: לחיים שקועות ומראה נפול ומובס.

אבל ישנן גם בשורות טובות: בימינו ישנו מבחר רחב של טיפולים שמאפשרים מילוי לחיים שקועות והדגשת עצמות הלחיים, בדרך למראה צעיר יותר ומרשים יותר, גם בלי ניתוח מתיחת פנים. האפשרויות הנפוצות ביותר הן מילוי עם חומצה היאלרונית, הזרקת שומן עצמי וזריקות רדיאס למילוי קמטים בלחיים (טיפול שנקרא לפעמים גם הזרקת סידן). אופציה נוספת היא החדרת שתלי סיליקון או הזרקת סיליקון להחזרת הנפח ללחיים.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

מתי כדאי לבצע מילוי לחיים שקועות?

מילוי לחיים שקועות מתאים לכל גבר או אישה שמרגישים שקו הלחיים שלהם הפך נפול ורפוי, ומעוניינים להדגיש אותו מחדש ולזכות במראה מחמיא יותר.

מילוי לחיים רזות אינו מומלץ מיד לאחר דיאטה משמעותית. הסיבה לכך היא שאם לאחר שתמלאו את הלחיים המשקל שלכם יעלה (וכולנו יודעים עד כמה קשה לשמור על המשקל) התוצאה עלולה להיות מראה תפוח מדי. מומלץ להמתין עם הטיפול עד שהמשקל מתייצב ואתם מרגישים נוח איתו ויודעים שתצליחו לשמור עליו.

מילוי שקעים מתחת לעיניים ביחד עם הלחיים

המלצה נוספת לכל מי ששוקל לעבור מילוי לחיים בדרך כזו או אחרת היא לקחת בחשבון גם את מראה העיניים, שכן המטרה היא הצערת פנים ולשם כך נדרשת הרמוניה בין כל החלקים.

בפרט מומלץ לבעלי עיניים שקועות לקחת בחשבון שעיצוב עצמות הלחיים בלבד יהפוך את העיניים לעוד יותר שקועות – ביצוע מילוי שקעים מתחת לעיניים במקביל להדגשת קו הלחיים יבטיח מראה מרשים יותר. רופא מנוסה יידע להמליץ על כך למי שזקוק לשני הטיפולים, ובכל מקרה חשובה מאוד המיומנות של הרופא המטפל וטביעת העין המדויקת שלו כדי להבטיח מראה טבעי ולא מאולץ.

חומצה היאלרונית למילוי לחיים

חומצה היאלרונית היא חומר שנמצא בגוף האדם באופן טבעי, אולם החל מגיל מסוים הכמות שלו פוחתת.

הזרקת חומצה היאלרונית ללחיים מחזירה להם את הנפח שאבד, כשניתן לבחור את מידת הצמיגיות של החומר בהתאם למידת השקיעות של הלחיים ובכך להבטיח מראה אופטימלי.

מילוי לחיים שקועות בחומצה היאלרונית נמשך זמן קצר מאוד (בין 30 דקות לשעה), תופעות הלוואי מינימליות (אדמומיות קלה ובחלק מהמקרים גם תחושת עקצוץ או כאב עמום) והחזרה לשגרה מידית.

יתרון נוסף הוא ההשפעה המהירה של הטיפול, אם כי כדאי לציין שבחלק מהמקרים רצוי לבצע את מילוי הלחיים במספר מפגשים, כשבכל פעם מוזרקת כמות קטנה של חומצה היאלרונית, וזאת על-מנת להגיע לתוצאה המדויקת ביותר. לאחר מילוי לחיים בחומצה היאלרונית סיכון אפשרי הוא תזוזה של החומר ויצירת מראה א-סימטרי ואפילו נפול, אולם מדובר בתופעה נדירה מאוד.

החיסרון העיקרי של הזרקת חומצה היאלרונית ללחיים שקועות הוא שהתוצאות המרשימות מחזיקות מעמד רק כשנה, ולאחר מכן יש לחדש את הטיפול אם רוצים לשמר את המראה הנפוח ואת קו הלחיים הבולט לטובה.

הזרקת שומן עצמי ללחיים

הזרקת שומן עצמי ללחיים שקועות דומה מאוד למילוי לחיים בחומצה היאלרונית, כשההבדל העיקרי הוא החומר שבו משתמשים – שומן שנלקח מגופם של המטופלים.

יתרון בולט אחד של מילוי לחיים שקועות עם שומן עצמי הוא הקליטה האופטימלית של החומר (אם כי גם לאחר הזרקת חומצה היאלרונית, ברוב רובם של המקרים, אין התנגדות של הגוף לחומר והוא נספג היטב). יתרון משמעותי אף יותר הוא שהתוצאות מחזיקות מעמד לעד 5 שנים.

לצד היתרונות, יש לאופציה של זריקות שומן עצמי לעיצוב לחיים גם חיסרון שחשוב לקחת בחשבון – אין דרך לדעת בוודאות כיצד השומן ייספג בלחיים והתוצאה עלולה להיות פנים בעלות מראה לא אחיד.

טיפול מילוי לחיים בשומן עצמי מתבצע בשני חלקים: תחילה נשאב שומן מאזור הבטן התחתונה או המותניים. שלב זה מחייב הרדמה מקומית או כללית, מתבצע בחדר ניתוח ונמשך כשעתיים. בתום השאיבה נדרשת התאוששות תחת השגחה למשך מספר שעות. לאחר מכן ניתן לחזור לשגרה מלאה, אם כי ייתכנו שטפי דם באזור שממנו נלקח השומן וכן תחושת אי נוחות.

לאחר שהשומן עובר עיבוד על-מנת שיתאים למילוי לחיים רזות, מתבצע החלק שני, ההזרקה עצמה, והוא נמשך פרק זמן קצר ואינו כרוך בכאב. לאחר הזרקת שומן עצמי ללחיים תופעות לוואי כמעט ואינן מתרחשות, פרט לנפיחות בפנים שנעלמת בהדרגה במשך כשבוע, כך שניתן לחזור לאחר התאוששות קצרה תחת השגחה לשגרת חיים מלאה.

עיצוב לחיים בהזרקת רדיאס

זריקות רדיאס למילוי לחיים שקועות יוצרות גם הן מראה מלא ומרשים שנשמר למשך כשנתיים.

החומר העיקרי בזריקות הרדיאס הוא סידן (בדרך כלל ישנם כ-30% סידן בחומר המוזרק), והתוצאה היא הדגשת עצמות לחיים ומילוי שקעים. משך הטיפול בין 30 דקות לשעה, הסיכונים והסיבוכים שכרוכים בו נדירים ובנוסף לאחר מילוי לחיים ברדיאס תופעות לוואי כמעט ולא קיימות (פרט לכאב קל ואדמומיות מועטה).

בפרט מתאימה הזרקת רדיאס לעיצוב קו לחיים של גברים, שעור הפנים שלהם עבה יחסית ועל כן הם זקוקים לחומר שמצליח לחדור את שכבת העור העליונה.

שתלי סיליקון להדגשת קו לחיים

במקרים שבהם אי אפשר לבצע מילוי לחיים שקועות עם זריקות מכל הסוגים הנ"ל, או שהזרקת חומצה היאלרונית, רדיאס או שומן עצמי אינה אפקטיבית מספיק עקב מבנה הלחיים, ניתן לבצע הבלטת קו לחיים עם שתלי סיליקון.

מדובר בהליך כירורגי, שבמהלכו מוחדרים שני שתלים אל שני כיסי הלחיים דרך חתכים זעירים שמבוצעים בתוך חלל הפה.

התוצאות של עיצוב לחיים שקועות בשתלי סיליקון קבועות וזהו כמובן יתרון משמעותי, אולם יש לקחת בחשבון שכמו כל ניתוח, גם לאחר עיצוב לחיים עם שתלי סיליקון ישנו סיכון לסיבוכים שונים ובפרט זיהומים ודימומים וכן חוסר תחושה בחלק מהאזורים בפנים.

כמו כן נדרשת החלמה בת מספר ימים לאחר השתלת סיליקון בלחיים.

איך תדעו מהי השיטה המתאימה ביותר עבורכם?

על-מנת לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורכם, בהתאם למבנה הפנים הספציפי שלכם ולצורת הלחיים הנחשקת מבחינתכם, מומלץ להתייעץ עם מומחים אובייקטיביים ומנוסים בכל הנוגע לעיצוב קו לחיים, מילוי לחיים שקועות והדגשת עצמות לחיים.

קבלת ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי גם מבטיחה לכם שתגיעו אל הרופא שהכי מתאים לכם ואל מראה טבעי, מחמיא ומרשים במיוחד.