title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים

מתיחת פנים בגלי רדיו

הפנים שלנו הן אלה שמושכות את תשומת הלב הראשונית, שכידוע יש לה השפעה רבה על הרושם שאנחנו יוצרים, ובאופן כללי הן מהוות את האיבר החשוב ביותר מבחינת המראה החיצוני. הגיל, ואיתו גורמים נוספים, משאירים סימנים של ממש על הפנים, ובהתאם אין פלא שרבים מאיתנו מעוניינים בטיפול העלמת קמטים והחלקת עור פנים, מיצוק עור רפוי, הרמת עפעפיים או מתיחת פנים באופן כללי.

לצד האופציה של ניתוח, שמשאיר צלקות ושלא בכל מקרה ניתן לעבור אותו, ישנה אפשרות של מתיחת פנים בגלי רדיו – וכדאי לכל אחד ואחת להכיר אותה ולבחון האם היא מתאימה לו/לה.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

כיצד מתבצעת מתיחת פנים עם גלי רדיו?

גלי רדיו (RF) משמשים אותנו למגוון רחב של הליכים בתחום הרפואה האסתטית, ובין השאר הם מבטיחים מיצוק עור פנים וכן העלמת קמטים בדרך למראה צעיר יותר באופן משמעותי.

ישנן שתי דרכים עיקריות בהן מתבצע מיצוק עור פנים בעזרת גלי רדיו: סבליים (Sublime) וסבלייטיב (Sublative).

סבליים היא שיטת של מיצוק עור פנים בעזרת גלי רדיו ויצירת אפקט של מתיחת פנים.

בשיטה זו מוחדרת מחט דקיקה ועדינה במיוחד אל העור באזור שאותו רוצים למצק ולהפוך למתוח – לחיים, ליד האוזניים, סנטר, עפעפיים וכו'.

האנרגיה של גלי הרדיו יוצרת חום בשכבה התת-עורית (שנקראת דרמיס), והחום הורס את סיבי האלסטין והקולגן. כתוצאה מכך הגוף שלנו מתחיל לייצר בקצב מואץ גם קולגן וגם אלסטין, והסיבים החדשים הופכים את עור הפנים למוצק יותר, מהודק יותר, מתוח יותר ובאופן כללי צעיר יותר ונאה יותר לעין.

סבלייטיב היא שיטה של החלקת עור פנים עם גלי רדיו והוספת ברק וחיוניות למראה שלו.

בשיטה זו גלי הרדיו הם בי-פולריים והם מבצעים קילוף עור פרקציונלי – כלומר לא מקולפת כל הרקמה אלא רק מקטעים מדויקים שלה. בדרך זו העור הבריא אינו נפגע אלא רק המקומות שבהם נדרשת החלקה ומיצוק, ובהתאם ההחלמה מהירה יותר ומושגת התוצאה הרצויה: העלמת צלקות, החלקת קמטים וקמטוטים וטשטוש כתמי פיגמנטציה, ובסך הכל פנים בעלות מראה חיוני ורענן.

זהו למעשה סוג של פילינג, כשאת החומרים הכימיים שעלולים להיות בעייתיים מחליפים גלי הרדיו הבטוחים לשימוש, כך שהחלקת עור פנים בעזרת גלי רדיו היא האופציה המומלצת כיום.

מתיחת צוואר בעזרת גלי רדיו

גלי רדיו ושימוש בהם בטכניקות הנ"ל מאפשרים גם החלקת קמטים בצוואר ומיצוק צוואר, ובעצם מהווים תחליף אפקטיבי לניתוח מתיחת צוואר.

האופן שבו מתבצעת מתיחת צוואר בגלי רדיו זהה לאופן שבו מתבצעת מתיחת פנים עם גלי רדיו, כשניתן לבחון בין טיפול בשיטת סבליים לבין טיפול סבלייטיב, וזאת בהתאם למצבו של העור בצוואר ולמטרות של המטופל/ת.

כמה זמן נמשך טיפול גלי רדיו למיצוק עור פנים או החלקת עור פנים?

טיפול הצערת עור פנים עם גלי רדיו (או לחילופין הצערת עור צוואר בעזרת גלי רדיו) נמשך בין חצי שעה לשעה. פרק הזמן המדויק נקבע בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מטופל/ת ולהיקף השימוש הנדרש בגלי הרדיו, וכולל גם את ההיערכות לטיפול עצמו (נדרש אלחוש של האזור).

כמה טיפולים בגלי רדיו להצערת עור פנים נדרשים כדי להגיע לתוצאה הרצויה?

בדרך כלל נדרשים בין 3-4 ל-8-10 טיפולים של הצערת עור פנים בעזרת גלי רדיו כדי להגיע לתוצאה הרצויה. באופן טבעי ישנם הבדלים בין המטופלים השונים בהתאם למצבו ההתחלתי של עור הפנים בסנטר, בלחיים, סביב העיניים, בעפעפיים וליד האוזניים – כל המקומות שבהם באה לידי ביטוי השפעת הגיל (וגורמים נוספים) על המראה של עור הפנים.

בין מפגש למפגש יש להמתין כ-3-4 שבועות, הן כדי לאפשר לעור הפנים להתאושש והן כדי לתת לקולגן ולאלסטין החדשים שהגוף מייצר לבוא לידי ביטוי.

באילו מקרים מיצוק עור פנים בגלי רדיו לא מתאים?

מיצוק עור פנים בגלי רדיו, החלקת קמטים עם גלי רדיו והעלמת צלקות בעזרת גלי רדיו אינם מתאימים לבעלי קוצב לב, ולא כשישנה מחלת רקע שעלולה להיות בעייתית (למשל לחץ דם גבוה או סוכרת. בכל מקרה של מחלה כרונית יש להתייעץ עם רופא מנוסה ובעל יושרה לפני תחילת טיפולי מתיחת פנים עם גלי רדיו).

החלקת עור פנים עם גלי רדיו – תופעות לוואי והחלמה

תופעות הלוואי העיקריות של טיפול החלקת עור פנים בגלי רדיו הן אדמומיות בפנים, נפיחות קלה ולעתים גם שטפי דם נקודתיים. ברוב המקרים תופעות הלוואי נעלמות מעצמן תוך זמן קצר – האדמומיות מתפוגגת תוך מספר שעות וגם הנפיחות ושטפי הדם יעברו תוך מספר ימים.

באילו מכשירים ניתן להשתמש למטרת הצערת עור פנים בגלי רדיו?

ישנו מגוון רחב של מכשירים המאפשרים הצערת עור פנים בעזרת גלי רדיו. בין הבולטים שבהם ניתן לציין את ה-eMatrix של חברת סינרון, את ה-FaceTite של חברת InVasix (וה-NeckTite שמבצע כפי שניתן להבין משמו מיצוק עור צוואר) וכן את מכשיר ה-Fractora של אותה חברה.

היתרונות של מתיחת פנים באמצעות גלי רדיו

* אחוזי הצלחה גבוהים.

* כאב מינימלי.

* החלמה מהירה – הגוף לא חווה טראומה (כפי שגורם ניתוח) ועל כן החזרה לשגרה מהירה.

* אין צלקת – מאחר שלא מתבצע חיתוך כירורגי מתיחת פנים בעזרת גלי רדיו לא משאירה צלקות.

* ניתן לטפל באזורים ספציפיים בלבד – למשל מתיחת צוואר עם גלי רדיו, מיצוק עור פנים באזור האוזניים, הרמת עפעפיים וכו'.

* גלי רדיו יעילים עבור העלמת צלקות, טשטוש כתמים, מיצוק עור רפוי, החלקת קמטים וקמטוטים.

* תוצאות טבעיות – הצערת עור פנים עם גלי רדיו מבוססת על ייצור קולגן ואלסטין, ועל כן מתקבל מראה טבעי ומחמיא.

על-מנת לצמצם את הסיכון להיווצרות תופעות לוואי וליהנות מכל היתרונות של מתיחת פנים עם גלי רדיו חשוב מאוד לבחור מכון או רופא איכותיים במיוחד ובעלי מיומנות ספציפית בסוג הטיפול המתאים לכם. לשם כך מומלץ להתייעץ עם מומחים בעלי יושרה וניסיון בתחום.