title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
עור רפוי בצוואר או עור מקומט באזור זה משפיעים במידה בלתי מבוטלת על המראה הכללי שלנו. נסקור מספר שיטות למתיחה ומיצוק עור צוואר לרבות מיצוק צוואר בלייזר, בגלי רדיו, באמצעות חוטים ועם ניתוח פלסטי
כל מה שרצית לדעת על הצערת צוואר בגלי רדיו: באילו מקרים כדאי לבחור בשיטת מתיחת צוואר זו? כמה זמן נמשך הטיפול? אילו עוד רווחים מושגים בזכותו? מהן תופעות הלוואי?
הצערת צוואר בלייזר היא תחליף אפקטיבי מאוד לניתוח מתיחה. כך תיהנו מהחלקת קמטים, מיצוק העור ושיפור מראה הצוואר ללא צורך בהחלמה ממושכת ובלי לסבול!
הצערת פנים בחוטי אפטוס גם מרימה רקמות שצנחו וגם תורמת למיצוק עור הפנים - והכל ללא כאבים ובלי פגיעה בשגרה. באילו מקרים הוא מתאים ואיך תיהנו משינוי גדול במיוחד?
זריקות סידן לימוי קמטים המוכרים בזריקות רדיאס - למה זריקות רדיאס הן האופציה המומלצת לגברים? באילו מקרים הזרקות סידן לפנים פחות מתאימות? איך משפיע הרדיאס על עור הפנים שלנו וכמה זמן זה מחזיק מעמד?

הרמת צוואר בחוטים

מתיחת צוואר עם חוטים היא טיפול חדשני אשר משפר משמעותית את מראה האיבר: הרמה בחוטים מתקנת תופעות שמתרחשות אצל כולנו החל מגיל מסוים כמו הידלדלות והתקמטות העור והתרופפות של השרירים באזור – ומעניקה לעור הצוואר מראה חלק, מוצק וצעיר יותר.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

מתי כדאי לבצע הצערת צוואר בחוטים?

הצערת צוואר עם חוטים מתאימה לנשים ולגברים יחסית צעירים (בגילאי 40 פלוס ו-50 פלוס) שסובלים מאובדן האלסטיות של העור באזור, מקמטים ומחולשה של שריר הפלטיסמה שהוא זה שאמור להחזיק את רקמות העור בצוואר. שילוב התופעות הנ"ל פוגם במידה ניכרת באסתטיקה של האזור, ולפעמים גם מצטברות בו שכבות שומן שמקנות לו מראה של "צוואר שקנאי".

בנוסף ההתקמטות והרפיון של הצוואר מטשטשים גם את קו הלסת ובאופן כללי משפיעים לרעה על מראה החלק העליון של הגוף – הרמת צוואר בחוטים היא תחליף אפקטיבי מאוד לניתוח מתיחה.

עוד כדאי לדעת שבחלק מהמקרים כדאי לבצע הרמת פנים בחוטים באופן כללי, אבל ישנם גם מצבים שבהם הצוואר מזדקן לפני הפנים, וכשזה המצב ניתן באמצעות הליך פשוט יחסית ליצור שיפור משמעותי במראה החיצוני.

כיצד מתבצעת מתיחת צוואר בחוטים?

הרמת צוואר עם חוטים מבוססת על החדרת חוטים מיוחדים (לרוב חוטי אפטוס) אל נקודות ספציפיות בצוואר שנבחרו בקפידה ע"י הרופא/ה. החדרת החוטים מתבצעת בעזרת מחטים דקיקות ואין צורך בחתכים בעור הצוואר. הפעולה הראשונה והמידית של החוטים היא הרמת רקמות עור שהתרופפו וצנחו ובכך החזרת מראה חיוני ומרשים יותר לאזור. הפעולה השנייה של הצערת צוואר בחוטים, אשר מתרחשת עם הזמן, היא הגברת ייצור האלסטין והקולגן בצוואר סביב כל חוט – האלסטין והקולגן הם שני חלבונים שאחראים על יצירת רקמות עור חדשות, שמטבען הן חלקות ומוצקות, כך שטיפול בחוטים בצוואר לא רק מרים רקמות שהתרופפו אלא מוביל להחלקת קמטים ומיצוק העור.

הרמת צוואר עם חוטים – תופעות לוואי והחלמה

מתיחת צוואר בחוטים נמשכת פחות משעה, מתבצעת באלחוש מקומי ואין צורך באשפוז לאחר טיפול זה. החדרת החוטים נעשית כאמור ללא חתכים בעור, ובהתאם ההחלמה פשוטה ומהירה יותר. החוטים עצמם מתמוססים עם הזמן ואין צורך להוציא אותם (ואגב, ניתן בשיטה זו לבצע גם הרמת גבות במידת הצורך).

תופעות הלוואי העיקריות אחרי העלמת קמטים הצוואר והרמתו הן שטפי דם מקומיים, כאבים קלים, נפיחות ושינוי בתחושה – ברוב המקרים כולן נעלמות מעצמן תוך יומיים-שלושה עד שבועיים שלושה, ובכל מקרה ההחלמה פשוטה בהרבה ביחס לניתוח מתיחת צוואר.

המגבלות היחידות הן הימנעות משפשוף האזור במשך מספר ימים ומתנועות חדות או לעיסה חזקה במשך כשבועיים, וכן אסור לבצע פעילות גופנית אינטנסיבית במשך כחודש – פרט לכך החזרה לשגרה הינה כמעט מידית.

יתרון משמעותי נוסף של החלקת קמטים בצוואר עם חוטים הוא שאין צלקות (שכן כאמור אין חתכים בעור).

סיכום היתרונות של העלמת קמטים בצוואר בחוטים

* שיפור מידי וגם לטווח ארוך

* החלמה קלה ומהירה

* טיפול קצר וללא כאב

* ללא צלקות, מינימום תופעות לוואי

חשוב לדעת שישנן שיטות נוספות של החלקת קמטים בצוואר, מיצוק העור באזור והצערת האיבר באופן כללי ללא ניתוח – ובפרט מתיחת צוואר בלייזר וטיפול בגלי רדיו. כדי לדעת בוודאות מהי שיטת הצערת הצוואר הטובה ביותר ספציפית עבורך, ובמידה שהחלטת לבצע הרמה בחוטים להגיע אל המכון האופטימלי מבחינתך, מומלץ להיעזר בידע המקיף והעדכני ובניסיון הנרחב של צוות "המקור לאסתטיות פנים" – הייעוץ ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצידך.