title
לחצו להתקשרות:


פילינג לייזר לפנים

עם השנים מצטברים על שכבת העור העליונה בפנים שלנו עוד ועוד סימנים ופגמים אסתטיים: צלקות, פצעי אקנה, כתמי פיגמנטציה, נגעי עור, קמטוטים ועוד.

קילוף, מבוקר כמובן, של שכבת העור העליונה ולפעמים גם שכבה עמוקה יותר, והאצת תהליכים של התחדשות העור מאפשרים לנו לזכות במראה צעיר יותר, חיוני יותר ובריא יותר – הצערת פנים באמצעות פילינג לייזר היא אופציה אפקטיבית מאוד במקרים רבים וכדאי להכיר אותה ולדעת מתי ניתן להשתמש בה ומהם יתרונותיה.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

מתי כדאי לבצע פילינג בלייזר ובאילו מקרים עדיפות שיטות אחרות?

פילינג בלייזר מתאים לכל מי שרוצה לשפר את מראה הפנים באמצעות טשטוש צלקות, העלמת כתמי גיל, החלקת קמטים וקמטוטים ומיצוק עור פנים רפוי.

במקרים רבים, ובפרט עבור אנשים צעירים יחסית – החל מגיל 30 ועד 50 פלוס – פילינג פנים עם לייזר עשוי להיות תחליף יעיל לניתוח מתיחת פנים, ובמקרים אחרים הוא טיפול משלים אופטימלי להליכים אסתטיים אחרים (כמו הרמת גבות, הרמת עפעפיים, מילוי לחיים שקועות ועוד).

השימוש בלייזר לפילינג בפנים לא מתאים לבעלי מחלות רקע חמורות (חולי לב, סרטן, מחלות אוטואימוניות וכו'), לבעלי עור רגיש או שמתאפיין במחלה (פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אקזמה וכו'), במהלך שימוש בתרופות שמעכבות התחדשות תאי עור (למשל רואקוטן), בזמן הריון או הנקה, ובמקרים מסוימים גם לבעלי עור כהה. במקרים אלה חשוב מאוד להתייעץ עם רופא בעל יושרה או מומחים בתחום.

מה ההבדל בין פילינג לייזר שטחי לבין פילינג לייזר עמוק?

ניתן לבצע פילינג פנים בלייזר בדרגות שונות: קל, בינוני או עמוק.

פילינג לייזר קל מקלף רק את האפידרמיס שהיא שכבת העור העליונה. אופציה זו מתאימה לכתמים שטחיים ופיגמנטציה קלה, לנשים וגברים צעירים יחסית וכשהמטרה היא ריענון של העור ומראה יותר זוהר.

פילינג לייזר בינוני מטפל גם בקמטוטים וכתמי שמש ומוביל להתחדשות עור הפנים בהיקף רחב יותר.

פילינג לייזר עמוק חודר גם אל הדרמיס, שהיא שכבת העור שמתחת לאפידרמיס. פילינג עמוק לפנים מצליח להעלים גם קמטי עישון, פצעי אקנה, קמטים יותר עמוקים, פיגמנטציה, נגעי עור ובאופן כללי משיג הצערת פנים משמעותית.

כיצד גורמות קרני לייזר להצערת עור הפנים?

אנרגיית החום של קרני הלייזר יוצרת פגיעה מבוקרת ברקמות של עור הפנים, כאמור באפידרמיס ו/או בדרמיס, ובכך מעודדו את הגוף לייצר כמות גדולה יותר של קולגן ואלסטין חדשים.

הקולגן והאלסטין הם שני חלבונים שאחראים למראה עור חלק, מוצק והדוק יותר, ובעצם התוצאה של פילינג לפנים בלייזר היא יצירת רקמות עור חדשות בעלות מראה צעיר, חיוני ובריא במקום הרקמות שהיו בהן קמטים, צלקות, נגעים וכו'.

מה זה לייזר פרקציונלי?

לייזר פרקציונלי היא טכניקה חדשנית של פילינג עמוק לפנים.

בשיטה זו קרני הלייזר פוגעות רק בדרמיס ולא בשכבת העור העליונה. מאפיין חשוב נוסף של הטיפול הפרקציונלי הוא שקרני הלייזר לא מכסות את כל השטח אלא רק מטריצת נקודות שיוצרת מקטעים שנקבעו מראש ושמבטיחים מקסימום שינוי במינימום תופעות לוואי.

כמה זמן נמשך טיפול פילינג לייזר לפנים?

טיפול פילינג לפנים עם לייזר נמשך זמן קצר למדי – ברוב המקרים בין 20 ל-40 דקות, בהתאם לעומק הפילינג ולהיקף השטח המטופל.

הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית. בין מכשירי הלייזר הבולטים ניתן לציין את ה-Harmony XL, את ה- CO2RE (שפותח ע"י חברה ישראלית בשם סינרון), את ה-M22 ואת ה-Lux 1540.

האם נדרשת סדרת טיפולים כדי להגיע למראה הנחשק?

בחלק מהמקרים ממליצים הרופאים על סדרת טיפולים – לרוב בין 2 ל-6 – וזאת בהתאם למצב ההתחלתי של עור הפנים ולתוצאה המבוקשת.

בין מפגש למפגש יש להקפיד על מרווח של כחודש, כדי שהקולגן והאלסטין יתחילו לבוא לידי ביטוי.

פילינג לייזר שטחי אפשר לבצע בתדירות של אחת למספר חודשים כדי לשמור על עור קורן, בריא, חלק ומוצק לאורך זמן.

מהן תופעות הלוואי האפשריות?

לאחר טיפול פילינג לייזר תופעות לוואי אפשריות הן אדמומיות, נפיחות, הפרשת נוזלים, היווצרות גלדים, תחושת עקצוץ ויובש בעור. במרבית המקרים הן חולפות מעצמן תוך יומיים שלושה.

ההחלמה בעקבות פילינג לפנים עם לייזר נמשכת מספר ימים עד שבועיים, בהתאם לעומק הטיפול: אחרי פילינג שטחי נדרשים שניים או שלושה ימי מנוחה, פילינג בינוני מצריך כ-5 עד 7 ימי מנוחה ואחרי פילינג עמוק מומלץ חופש של שבוע עד 10 ימים ולפעמים מעט יותר.

סיבוכים אפשריים הם זיהום והיפר-פיגמנטציה אולם מדובר בתופעות נדירות מאוד.

מתי רואים תוצאות?

התוצאות של טיפול פילינג לפנים בלייזר אינן מידיות, ויש להתאזר בסבלנות עד שהאדמומיות והנפיחות ייעלמו והייצור המוגבר של הקולגן והאלסטין יבוא לידי ביטוי.

בתוצאות פילינג קל ניתן להבחין אחרי כשבועיים שלושה. אחרי פילינג עמוק לפנים בלייזר ובסדרת טיפולים שינוי ראשוני יורגש כ-3 שבועות לאחר הטיפול הראשון והמראה הסופי, והמרשים במיוחד, יתקבל מספר חודשים לאחר המפגש האחרון.

בכל מקרה הסבלנות משתלמת ומושגת הצערת פנים של ממש.

איך תגיעו למכון או לרופא הטוב ביותר עבורכם?

כדי להגיע למכון מקצועי שמשתמש במכשירי לייזר מתקדמים ולרופא מנוסה בביצוע פילינג לפנים בשיטה זו מומלץ להתייעץ עם מומחים אובייקטיביים בתחום, שיוכלו לכוון אתכם למקום המתאים ביותר עבורכם בהתאם למאפייני עור הפנים ולמראה המבוקש מבחינתכם.