title
לחצו להתקשרות:


מילוי קמטים בסיליקון

ככל שאנחנו מתבגרים, כך צצים ברחבי הפנים שלנו קמטים שונים. השנים מובילות גם להיווצרותן של לחיים שקועות, קמטי הבעה במצח ובצידי השפתיים ובאופן כללי המראה של הפנים הופך עייף, חסר חיוניות וכבד. מילוי קמטים בהזרקת סיליקון הוא אחת האופציות של טיפולי הצערת פנים, ובפרט כדאי לשקול אותה כשהמטרה היא העלמת קמטים בין הגבות, במצח ובאזור הפה.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

טיפול בטוח – בתנאי שהרופא מנוסה ומיומן

לפני מספר שנים היו מספר רופאים שמתחו ביקורת על טיפולי הצערת פנים בסיליקון וטענו כי הם מסוכנים לבריאות.

חשוב להדגיש כי הזרקת סיליקון למילוי קמטים מאושרת ע"י משרד הבריאות וכי לא מעט פלסטיקאים מבצעים אותה עבור מטופלים רבים, כך שהצטבר מידע נרחב אודות השפעות הסיליקון – כשמדובר ברופא מנוסה ואחראי, שמשתמש בסיליקון רפואי איכותי, הטיפול בטוח ואפקטיבי.

עוד כדאי לדעת שהשיטה בה מתבצעת הזרקת סיליקון לפנים נקראת Micro Drops – שכן בכל פעם מוזרקת כמות מזערית של סיליקון בצורה של טיפות קטנות.

איך סיליקון רפואי מעלים קמטים?

סיליקון להצערת פנים הוא למעשה לא חומר מילוי בפני עצמו, אלא הוא משמש כחומר גירוי: הסיליקון – וכאמור חשוב להקפיד על שימוש בסיליקון רפואי טהור – גורם לגוף לייצר סביבו מעטפת של קולגן, והקולגן הוא זה שממלא את החריצים שנוצרו בפנים ובכך מאפשר טשטוש קמטים.

בפרט מתאים טיפול הזרקת סיליקון להעלמת קמטים בצידי הפה, מעל השפה העליונה, במצח ובין הגבות.

באילו מקרים סיליקון לא מתאים?

מילוי לחיים שקועות בסיליקון אינו מומלץ, וזאת מהסיבה הפשוטה שהזרקת סיליקון לפנים נועדה כאמור לגירוי ולא למילוי.

העלמת קמטים בסיליקון לא מתאימה גם למטופלים מבוגרים מאוד שלא עברו טיפולים קודמים בשום שיטה ושהקמטים בפנים שלהם עמוקים מאוד. במקרים אלה סביר להניח שיידרש ניתוח מתיחת פנים על-מנת ליצור מראה צעיר יותר ורענן יותר.

כמה זמן נמשכת הזרקת סיליקון למילוי קמטים?

הזרקת סיליקון למילוי קמטים נמשכת זמן קצר מאוד ואינה מחייבת היערכות מיוחדת. מיד לאחר קבלת הזריקה ניתן להמשיך בפעילות רגילה ומלאה, כך שההפרעה לשגרה מינימלית ולמעשה בלתי מורגשת.

כמה מפגשים נדרשים כדי להגיע להצערת פנים רצויה?

ברוב המקרים הצערת פנים בסיליקון מחייבת מספר מפגשים, בדרך כלל בין 5 ל-10. חשוב מאוד לא לפתח ציפיות בלתי ריאליות, שכן לאחר המפגש הראשון ואפילו השני עדיין לא ניתן יהיה לראות הבדל במראה הפנים, אבל החל מההזרקה השלישית האימפקט של הסיליקון הרפואי ומעטפת הקולגן שנבנית סביבו יתחילו לבוא לידי ביטוי.

בין מפגש למפגש ישנה המתנה של מספר שבועות – מומלץ לא לנסות להאיץ את התהליך (ורופא שמכבד את עצמו לא יסכים לכך, כמובן) שכן כמות גדולה מדי של סיליקון עלולה לגרום לתופעות לוואי שונות ובכל מקרה המפתח להצלחת מילוי קמטים בסיליקון הוא סבלנות.

תופעות הלוואי של הצערת הפנים בסיליקון

לאחר טיפול הצערת פנים בסיליקון תופעות לוואי אפשריות הן נפיחות באזור הזריקה, כאב קל ושטף דם מקומי.

ברוב המקרים תופעות הלוואי של מילוי קמטים בסיליקון נעלמות מעצמן תוך זמן קצר.

סיבוכים אפשריים

כמו בכל הליך רפואי, גם הזרקת סיליקון לטשטוש קמטים טמון סיכון מסוים.

לאחר מילוי קמטים בסיליקון סיבוכים אפשריים הם א-סימטריה (שאותה לא ניתן לחזות מראש), התקשות של אזור ההזרקה והיווצרות גושים (מתרחשת בעיקר עקב הזרקת כמות גדולה מדי של סיליקון ולכן חשוב להימנע מכך) ותזוזה של הסיליקון ואיתו מעטפת הקולגן כך שהתוצאות לא תהיינה אלה הרצויות.

אילו שיטות אחרות למילוי קמטים ישנן ומהם יתרונות הסיליקון?

ישנם חומרים נוספים המשמשים לצורך מילוי קמטים ובפרט חומצה היאלרונית, סידן (טיפול שנקרא הזרקת רדיאס), שומן עצמי וקולגן. אופציה נוספת היא זריקות בוטוקס לטשטוש קמטים.

היתרון העיקרי של הסיליקון הרפואי על פני כל האופציות האחרות הוא שתוצאות הטיפול נשמרות לטווח ארוך הרבה יותר – 5 שנים ואפילו יותר, כששמירה על אורח חיים בריא מבטיחה את שימור המראה הצעיר והמרשים שנוצר בזכות הסיליקון.

איפה כדאי לעבור הזרקת סיליקון להעלמת קמטים?

כשבוחרים את האופציה של הזרקת סיליקון להעלמת קמטים חשוב מאוד כאמור לעבור את הטיפול אך ורק אצל רופא מנוסה ומקצועי במיוחד, שמקפיד להשתמש בסיליקון רפואי טהור, ושבנוסף יבצע את התהליך באופן הכי מדויק שיש.

על-מנת להגיע לרופא שכזה מומלץ להיעזר במומחים בתחום שיוכלו לכוון אתכם אל המקום המתאים לכם ביותר בהתאם למצב הפנים ולרצונות הספציפיים שלכם.