title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
מילוי קמטים ע"י זריקת חומצה היאלרונית להצערה והחלקה של עור פנים - באילו מקרים כדאי להשתמש בחומצה? כיצד מתבצעת הזרקה? תופעות לוואי, סיבוכים ויתונות השיטה על פני בוטוקס והזרקת סיליקון
הצערה ומתיחה של עור פנים ללא התערבות פולשנית אפשרית באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת - באילו מקרים הטיפול מתאים ומומלץ? כיצד מתבצע הטיפול? תופעות לוואי, יתרונות וסיבוכים אפשריים
שיטות מומלצות למילוי לחיים שקועות בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית, החדרת שתלי סיליקון או הזרקת סידן / רדיאס לחיים מלאות משדרות חיוניות ונתפשות כשמחות, ועצמות לחיים גבוהות ובולטות מעניקות מראה צעיר
אילו שיטות מומלצות כשהמטרה היא מילוי קמטים מסביב לעיניים? מהם היתרונות והחסרונות של חומרי המילוי השונים? איך תוכלו לבחור את הטיפול שהכי מתאים לכם?
אילו חומרי מילוי מתאימים להחלקת קמטים סביב הפה ובאזור השפתיים? כמה זמן מחזיקות מעמד התוצאות בכל שיטה? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר? כל מה שצריך לדעת

העלמת קמטים במצח

קמטים במצח ובין הגבות מופיעים בגיל צעיר יחסית, וגם אם לפעמים אנחנו מייחסים להם תרומה לאישיות, בכל זאת הם גורמים לנו להיראות מבוגרים יותר מכפי גילנו – וכדאי לנצל את אחת השיטות של העלמת קמטי מצח והחלקת קמטים בין גבות כדי ליהנות מחזות צעירה יותר וחיונית יותר.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

למה כדאי לעבור מילוי קמטים במצח כבר בגיל צעיר?

בימינו ישנה מודעות גבוהה לתרומה המשמעותית של המראה החיצוני לדימוי העצמי, לביטחון העצמי ולאיכות החיים באופן כללי. בהתאם ישנו רצון לעצור את סימני הזמן עוד לפני שהם מתחילים להיות בולטים ועמוקים – כשמקדימים תרופה למכה, או בעצם מתחילים לנטרל את תהליך ההתקמטות מיד כשהוא מתחיל, הרווח הוא כפול: קודם כל נהנים ממראה צעיר יותר גם בגילאים המוקדמים, ושנית, אין צורך לעבור ניתוח מתיחת פנים כולל אלא אפשר לטפל בבעיות נקודתיות בקלות, באופן לא פולשני, ללא כאב וללא צלקות.

השיטות האפקטיביות ביותר לטשטש קמטי הבעה בחלק זה של הפנים הן זריקות בוטוקס, הזרקת סיליקון רפואי וזריקות קולגן. בכל מקרה מדובר בטיפול לא פולשני שפגיעתו בשגרה מינימלית ובעצם כמעט לא מורגשת. במידת הצורך ניתן לבצע במקביל טיפולים אחרים באזור זה של הפנים כדי להשלים את השיפור במראה – למשל הרמת גבות או הסרת פיגמנטציה וכתמים.

זריקות בוטוקס להעלמת קמטים במצח

קמטים במצח כמו גם קמטים בין גבות הם קמטי הבעה, כלומר הם תוצאה של פעילות שרירים: בכל פעם שאנחנו רוצים לייצר הבעת פנים מסוימת, השרירים במצח ובין הגבות נכנסים לפעולה ומייצרים את ההבעה הרצויה – אבל המחיר הוא התקפלות העור באזור והיווצרותם של קמטים, שעם השנים הולכים ומעמיקים.

בוטוקס הוא חומר שמצליח לנטרל פעילות יתר של שרירים, ובדרך זו גם לטשטש קמטי הבעה קיימים וגם להפחית את היווצרותם של קמטים חדשים במצח ובין הגבות. פעולת הבוטוקס (או חומרים דומים לו כגון הדיספורט, שגם הוא מופק מחיידק הקלוסטרידיום בוטוליניום) מבוססת על חסימת השחרור של מוליך עצבי בשם אצטילכולין שלוקח חלק במתן הפקודה לשרירים לפעול, ובזכות המיומנות הגבוהה של הרופאים הפלסטיים בימינו וההקפדה על מינונים מדויקים ונקודות הזרקה נכונות התוצאה היא החלקת קמטים במצח ובין הגבות בלי לפגוע ביכולת שלנו להביע רגשות – כך שהתופעה של פנים קפואות או מאולצות בעקבות טיפול בוטוקס היא נחלת העבר (בתנאי שמקפידים כמובן להגיע לרופא מנוסה ומיומן).

הזרקת בוטוקס לטשטוש קמטי הבעה נמשכת כרבע שעה, אינה כואבת וניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה מיד אחרי הטיפול. תופעות לוואי אפשריות הן נפיחות קלה, גרד ושטפי דם נקודתיים, וכולן חולפות מעצמן תוך יומיים-שלושה. התוצאות באות לידי ביטוי תוך מספר ימים ומחזיקות מעמד בין 4 ל-6 חודשים (ואז ניתן לעבור שוב את הטיפול הפשוט).

טיפול אפשרי נוסף עם חומר עוצמתי זה הוא הרמת עפעפיים בבוטוקס.

טשטוש קמטי הבעה בהזרקת סיליקון

הזרקת סיליקון רפואי גורמת לגוף שלנו לייצר סביב חומר זה מעטפת של קולגן – חלבון שיש לו תפקיד נכבד ביצירת רקמות עור חדשות, שמטבען הן חלקות ומוצקות. בזכות הקולגן החדש התוצאה של זריקות סיליקון היא טשטוש קמטים במצח ובין הגבות, וחשוב לציין שבשיטה זו השיפור מחזיק מעמד פרק זמן ארוך במיוחד – כ-5 שנים.

החיסרון העיקרי של הזרקת סיליקון להעלמת קמטי מצח הוא שיש צורך בסדרה של בין 5 ל-10 מפגשים, עם הפרש של 3-4 שבועות ביניהם (כדי לאפשר לקולגן להתחיל לבוא לידי ביטוי), כך שהמראה החדש מושלם רק לאחר מספר חודשים (אם כי כבר לאחר הטיפולים הראשונים ניתן לראות שינוי משמעותי). ההזרקה עצמה נמשכת זמן קצר, אינה כרוכה בכאב ומאחר שאין צורך בהרדמה החזרה לשגרה היא למעשה מידית. תופעות לוואי אפשריות הן כאבים קלים, שטפי דם נקודתיים ונפיחות, ובמרבית המקרים הן ייעלמו מעצמן תוך זמן קצר יחסית.

חשוב מאוד לעבור טיפול בקמטי מצח בעזרת הזרקת סיליקון אצל רופא מנוסה ובעל יושרה שמקפיד להשתמש אך ורק בסיליקון רפואי טהור.

הזרקת קולגן למילוי קמטים בין גבות ובמצח

עוד אחד מאותם חומרי מילוי מומלצים למצח ולאזור שבין הגבות הוא קולגן. בניגוד לסיליקון ולבוטוקס, קולגן הוא אכן חומר מילוי, שהגוף שלנו כאמור מייצר באופן טבעי אם כי בכמות שהולכת ופוחתת עם הגיל. כתוצאה מכך העור הופך מקומט ורפוי – הזרקת קולגן מאפשרת מילוי קמטים במצח והחזרת המצב לקדמותו.

טיפול בקמטי מצח בעזרת הזרקת קולגן תורם גם למיצוק העור, מתבצע בהרדמה מקומית ונמשך זמן קצר. לאחר ההזרקה תיתכן אדמומיות קלה או נפיחות מסוימת באזור המצח, אולם אלה ייעלמו מעצמן תוך יומיים שלושה ובסך הכל ניתן לחזור לשגרה מלאה מיד אחרי הטיפול.

תוצאות הזרקות קולגן למילוי קמטים בין הגבות ובמצח באות לידי ביטוי באופן כמעט מידי, ומחזיקות מעמד כשנה.

איך לבחור את הטיפול המתאים לך ביותר?

על-מנת לבחור בוודאות את שיטת ההזרקה המתאימה לך ביותר בהתאם למצב הקמטים, מבנה הפנים, סוג העור ומאפיינים רלוונטיים אחרים, ובנוסף להגיע אל המרפאה או המכון הטובים ביותר עבורך, כדאי לפנות ל"מקור לאסתטיות פנים". הצוות המקצועי שלנו מקפיד להתעדכן כל העת לגבי תחום הטיפולים האסתטיים בפנים באופן כללי ובפרט לגבי הזרקות למילוי קמטים במצח ובין הגבות, וישמח לעזור גם לך להבטיח החלקת קמטים מוצלחת ובטוחה ושיפור מקסימלי במראה הפנים.