title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
כל השיטות להרמת עפעפיים - ניתוח להרמת עפעפיים, בוטוקס, חוטים להרמת עפעפיים. לכל שיטה יתרונות משלה, מקרים שבהם היא המומלצת ביותר ומקרים שבהם היא פחות מתאימה, וחשוב מאוד לבחור באופן מושכל מביניהן
כל שיטות ההזרקה שמבטיחות טשטוש קמטי מצח וקמטים בין גבות - מה חשוב לדעת על בוטוקס, סיליקון וקולגן, מתי כדאי לעבור את הטיפול ואיך תמצאו את הרופא המתאים לכם ביותר?
אילו חומרי מילוי מתאימים להחלקת קמטים סביב הפה ובאזור השפתיים? כמה זמן מחזיקות מעמד התוצאות בכל שיטה? מהם היתרונות והחסרונות של כל חומר? כל מה שצריך לדעת
הצערת פנים בחוטי אפטוס גם מרימה רקמות שצנחו וגם תורמת למיצוק עור הפנים - והכל ללא כאבים ובלי פגיעה בשגרה. באילו מקרים הוא מתאים ואיך תיהנו משינוי גדול במיוחד?
פילינג לייזר קל, בינוני ועמוק לפנים - מתי כדאי לבצע פילינג בלייזר ובאילו מקרים עדיפות שיטות אחרות? מה ההבדל בין פילינג לייזר שטחי לבין פילינג לייזר עמוק? כיצד גורמות קרני לייזר להצערת עור הפנים ותשובות לשאלות נוספות

מילוי קמטים מסביב לעיניים

סביב העיניים יש לנו שרירים שמתאפיינים בפעילות רבה מאוד, ובנוסף העור באזור זה הינו דק מאוד, ועל כן באזור זה עלולים להופיע קמטים (קמטי צחוק) כבר בגיל צעיר יחסית. תופעה נוספת שפוגעת באסתטיקה של האיבר שמשפיע במידה ניכרת על ההבעה ועל המראה החיצוני שלנו היא שקעים מתחת לעיניים – גם בקמטים וגם בשקעים ניתן לטפל באמצעות הזרקת חומרים שונים, ללא כאבים, ללא פגיעה בשגרה ועם הצלחות מוכחות.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

כל היתרונות של החלקת קמטים סביב העיניים בהזרקה

ישנן שלוש שיטות הזרקה שמיועדות לאזור שסביב העיניים: הזרקת בוטוקס, הזרקת חומצה היאלרונית והזרקת שומן עצמי. ישנם כמובן הבדלים בין החומרים השונים, אבל גם מכנה משותף נרחב – בכל מקרה מדובר בטיפול לא פולשני, קצר מאוד (תוך פחות משעה כבר תהיו מחוץ למרפאה), עם מעט מאוד תופעות לוואי ומאחר שלא נדרשת הרדמה מלאה גם ההתאוששות מהירה ואין צורך בפינוי פרק זמן ממושך לטובת החלמה.

חשוב מאוד לעבור מילוי קמטים סביב העיניים אצל רופאים מיומנים, גם בגלל הרגישות של האזור וגם כדי להבטיח מקסימום שיפור במראה. במידת הצורך ניתן לשלב טיפולים אסתטיים נוספים באזור ובפרט הרמת עפעפיים שצנחו או הרמת גבות נפולות.

הזרקת בוטוקס לטשטוש קמטים בעיניים

קמטי עיניים הם קמטים דינמיים, כלומר כאלה שנגרמים עקב פעילות שרירים ולא בשל הירידה בכמות השומן התת עורי ואובדן הנפח והגמישות של רקמות עור. בהתאם כשהמטרה היא החלקת קמטים מסביב לעיניים, קמטים המוכרים בשם "קמטי מניפה" בגלל צורתם או "קמטי צחוק" בגלל הפעולה שיוצרת אותם, הטיפול המומלץ הוא הזרקת בוטוקס.

בוטוקס הינו רעלן המופק מחיידק בשם קלוסטרידיום בוטוליניום. חומר זה חוסם שחרור של אצטילכולין, מוליך עצבי שלמעשה מפעיל את אותם שרירים שמייצרים קמטים סביב העיניים, ובדרך זו מטשטש קמטים קיימים ומונע היווצרות קמטים חדשים באזור. חשוב לעבור הזרקת בוטוקס לטשטוש קמטים בעיניים אצל רופא מנוסה, שמקפיד על מינונים מדויקים כך שהמראה המשודרג נראה טבעי ומחמיא (ולא קפוא או מאולץ), והמטופלים לא מאבדים את היכולת להביע רגשות ותחושות.

הטיפול נמשך כאמור זמן קצר מאוד, תופעות לוואי אפשריות הן נפיחות קלה, אדמומיות וכאב ברמה נמוכה. התופעות הנ"ל חולפות במרבית המקרים תוך יומיים שלושה, התוצאות באות לידי ביטוי גם כן תוך מספר ימים ומחזיקות מעמד בין 4 ל-6 חודשים, כשלאחר מכן ניתן לקבל עוד זריקת בוטוקס.

העלמת קמטים סביב העיניים עם חומצה היאלרונית

הזרקת חומצה היאלרונית היא טיפול מומלץ עבור מילוי קמטים סביב העיניים, וליתר דיוק מילוי השקעים שמתחת לעיניים. זהו חומר שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי, אבל הכמות שלו הולכת ופוחתת ככל שאנחנו מתבגרים והחוסר שלו בא לידי ביטוי בין השאר באובדן נפחים במקומות שונים בפנים ובפרט מתחת לעיניים.

על-מנת למלא אזור זה ולהחזיר את החיוניות לפנים באופן כללי, נדרשת רמת דיוק גבוהה במיוחד. בחלק מהמקרים יכלול הטיפול מספר מפגשים שבכל אחד מהם מוזרקת כמות מזערית של חומצה היאלרונית, כך שהרופא שמבצע את אותו מילוי קמטים מתחת לעיניים יכול לראות את היקף השינוי אחרי כל הזרקה ולתכנן את המשך הסדרה עד להשלמת השינוי.

תופעות הלוואי העיקריות אחרי זריקת חומצה היאלרונית הן תחושת עקצוץ או אפילו כאב קל וכן אדמומיות ונפיחות. תופעות אלה חולפות מעצמן ובכל מקרה החזרה לשגרה מידית. תוצאות טשטוש קמטי עיניים בחומצה היאלרונית מחזיקות מעמד בין חצי שנה לשנה. עוד כדאי לציין שבעזרת חומצה היאלרונית ניתן לבצע גם מילוי לחיים שקועות להשלמת השבת הנפחים שאבדו והצערת החלק המרכזי של הפנים.

זריקות שומן עצמי למילוי שקעים מתחת לעיניים

שיטת הזרקה נוספת של מילוי שקעים מתחת לעיניים היא באמצעות שומן עצמי. היתרונות המרכזיים של טיפול טשטוש קמטי עיניים בדרך זו הם המחיר הנמוך יחסית (שכן אין צורך לשלם בעבור חומר המילוי, שנלקח מגופם של המטופלים) והעמידות של התוצאות לפרק זמן ארוך של עד 5 שנים. החיסרון העיקרי הוא הצורך לבצע שאיבת שומן, דבר שהופך את התהליך לארוך יותר ומורכב יותר, גם אם נדרשת כמות קטנה יחסית של שומן.

שאיבת השומן מתבצעת בדרך כלל בהרדמה מלאה, והשומן נלקח מהישבן, המותניים או הבטן התחתונה. לאחר מכן המטופלים מתאוששים במשך מספר שעות, כשבפרק זמן זה השומן העצמי עובר תהליך מיוחד להשבחתו והבטחת מקסימום שיפור. בחלק מהמקרים מילוי קמטים מתחת לעיניים עם שומן עצמי כולל 2 או 3 מפגשים, עם הפרש של כחודש בין טיפול לטיפול, וזאת כדי להבטיח תוצאות מדויקות, טבעיות ומחמיאות במיוחד.

תופעות הלוואי העיקריות אחרי הזרקת שומן עצמי מתחת לעיניים הן נפיחות, כאב ואדמומיות, והן חולפות מעצמן תוך מספר ימים.

איך לבחור את השיטה שהכי מתאימה לך?

על-מנת לבחור את השיטה של מילוי קמטים מסביב לעיניים שהכי מתאימה לך בהתאם לסוג הקמטים ומאפיינים רלוונטיים אחרים, ולא פחות חשוב, להגיע למכון או למרפאה הטובים ביותר שיש, מומלץ ליצור קשר עם המקור לאסתטיות פנים. הצוות שלנו כבר סייע לגברים רבים ונשים רבות למצוא את הטיפול הטוב ביותר עבורם, וגם לך כדאי לנצל את הניסיון הרב שהצטבר אצלנו ואת הידע שמתעדכן כל הזמן בנוגע לשיטות טשטוש קמטי עיניים. הייעוץ הינו ללא כל התחייבות מצדך ובחינם.