title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
מכשיר ה-neck tite מאפשר לא רק המסת שומן אלא גם שאיבת שומן מסנטר כפול ומיצוק העור באזור בדרך למראה צעיר ומחמיא במיוחד. כל מה שחשוב לדעת על הטיפול החדשני והלא פולשני
הצערת פנים בחוטי אפטוס גם מרימה רקמות שצנחו וגם תורמת למיצוק עור הפנים - והכל ללא כאבים ובלי פגיעה בשגרה. באילו מקרים הוא מתאים ואיך תיהנו משינוי גדול במיוחד?
שיטות נפוצות להרמות גבות הינם הרמת גבות בבוטוקס, הרמת גבות בחוטים ובאמצעות ניתוח. איך תדעו איזו שיטת הרמת גבות מתאימה לכם?
כל השיטות להרמת עפעפיים - ניתוח להרמת עפעפיים, בוטוקס, חוטים להרמת עפעפיים. לכל שיטה יתרונות משלה, מקרים שבהם היא המומלצת ביותר ומקרים שבהם היא פחות מתאימה, וחשוב מאוד לבחור באופן מושכל מביניהן
שיטות מומלצות למילוי לחיים שקועות בעזרת הזרקת חומצה היאלרונית, החדרת שתלי סיליקון או הזרקת סידן / רדיאס לחיים מלאות משדרות חיוניות ונתפשות כשמחות, ועצמות לחיים גבוהות ובולטות מעניקות מראה צעיר
אילו שיטות מומלצות כשהמטרה היא מילוי קמטים מסביב לעיניים? מהם היתרונות והחסרונות של חומרי המילוי השונים? איך תוכלו לבחור את הטיפול שהכי מתאים לכם?

מתיחת פנים ללא ניתוח

הטכנולוגיות בימינו לא מפסיקות להשתכלל ולהציע לנו אפשרויות רבות שבעבר לא היו קיימות – גם בתחום הרפואה האסתטית זהו המצב, ואם פעם מתיחת פנים חייבה ניתוח מורכב עם סיכוי בלתי מבוטל לסיבוכים והחלמה ממושכת, כיום ישנן שיטות רבות שמבטיחות (וגם מקיימות) הצערת פנים משמעותית בהליך פשוט יחסית, ללא כאב וללא צלקות.

המקור למידע ברשת על טיפולי פנים

שיחה עם יועץ יופי מתאים לפי דרישה

דירוג ובקרה של קליניקות ורופאים

כל האפשרויות של הצערת פנים ללא ניתוח

המגוון הרחב של הדרכים לבצע הצערת פנים ללא ניתוח מאפשר לכל מטופל ולכל מטופלת למצוא את השיטה המתאימה ביותר עבורם, על סמך המאפיינים הספציפיים של הפנים שלהם והבעיות שברצונם לפתור.

האפשרויות הנפוצות ביותר הן פלזמה תרפיה, מילוי קמטים בהזרקה, שיטת 8 הנקודות, הצערת פנים בלייזר, מתיחת פנים על בסיס גלי רדיו במכשיר face tite, מזותרפיה, טיפול על בסיס טכנולוגיית אור והרמת פנים בחוטים.

פלזמה תרפיה – הצערת פנים על בסיס הדם שלנו

פלזמה תרפיה הינה שיטת הצערת פנים ללא ניתוח שמבוססת על יכולות הריפוי הגבוהות של הפלזמה שבדם שלנו, שמכילה מינרלים, חומצות אמינות חיוניות, חלבונים ועוד מרכיבים שמשפרים מאוד את מראה העור. הטיפול כולל לקיחת דם (כמו בבדיקת דם פשוטה), העשרתו בטסיות כך שהוא יהיה אפקטיבי אף יותר והזרקתו לפנים. פלזמה תרפיה תורמת להחלקת קמטים באזורים שונים ולמיצוק העור, מוסיפה נפחים במקומות שהפכו שקועים עם השנים, משפרת את מרקם עור הפנים ומספקת מענה גם להזדקנות העור בצוואר.

הטיפול נמשך כחצי שעה, ללא הרדמה וללא כאבים והחזרה לשגרה כמעט מלאה הינה מידית. תוצאות פלזמה תרפיה מחזיקות מעמד עד שנתיים.

מילוי קמטים בהזרקה

כשהמקור העיקרי למראה המבוגר הוא החריצים שיוצרות השנים בעור הפנים, הטיפול האפקטיבי ביותר הוא טשטוש והחלקת אותם קמטים באמצעות חומרי מילוי שונים. האופציות העיקריות הן זריקות חומצה היאלרונית, הזרקת שומן עצמי והזרקת סיליקון.

כדאי לדעת שחומרי המילוי הנ"ל אינם מתאימים במקרים של קמטים במצח, בין הגבות וסביב העיניים – עבור קמטים אלה הטיפול המומלץ הוא הזרקת בוטוקס.

טיפולים אלה מחזיקים מעמד בדרך כלל מספר חודשים עד שנה. כשהשפעת חומרי המילוי או הבוטוקס מתפוגגת ניתן לעבור את הטיפול שוב: במרבית המקרים ההזרקה אורכת כ-15-20 דקות ומיד לאחריה ניתן לחזור לשגרה.

שיטת 8 הנקודות

גם שיטת 8 הנקודות מבוססת על חומצה היאלרונית – חומר שהגוף שלנו מייצר באופן טבעי, אבל בכמות הולכת ופוחתת ככל שאנחנו מתבגרים – אבל ההזרקה היא לא למקומות שבהם ישנם קמטים אלא ל-8 נקודות ספציפיות ברחבי הפנים.

8 הנקודות נבחרו כך שהזרקת חומצה היאלרונית אליהן תייצר הרמה של רקמות עור ובעצם תאפשר מתיחת פנים ללא ניתוח. אימפקט נוסף של הטיפול הוא מיצוק עור הפנים, ובסך הכל זוכים המטופלים במראה קורן וחיוני, ולא פחות חשוב, טבעי לחלוטין ועל כן מחמיא במיוחד. הטיפול נמשך כ-30 דקות, החזרה לשגרה מהירה והתוצאות מחזיקות מעמד כשנה עד שנה וחצי.

הצערת פנים בלייזר

הצערת פנים ללא ניתוח באמצעות לייזר מבוססת על הפגיעה המבוקרת של אנרגיית החום שמייצרות הקרניים בשכבת הדרמיס, שכבת העור שמתחת לשכבת העור החיצונית (שנקראת אפידרמיס). הפגיעה הינה בנקודות ספציפיות ולא ברקמות שלמות, ובהתאם תופעות הלוואי מועטות והחזרה לשגרה מהירה – ואילו הגוף, בשאיפה לפצות על הפגיעה, מגביר את קצב הייצור של הקולגן והאלסטין, שני חלבונים שאחראים על יצירת רקמות עור חדשות, שמטבען הן חלקות ומוצקות ובעלות מראה צעיר יותר. למעשה מדובר בשיטת מיצוק פנים ללא ניתוח שגם מטשטשת קמטים ומעלימה כתמים כך שהעור זוכה למרקם אחיד ומרשים.

טיפול בלייזר שמטרתו הצערת עור הפנים נמשך בין 30 דקות לשעה. בחלק מהמקרים נדרשים מספר מפגשים כדי להגיע לתוצאה המיוחלת.

מתיחת פנים ללא ניתוח ב-face tite

בדומה לטיפול במכשיר לייזר, גם מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות גלי רדיו מבוססת על פגיעה מבוקרת של אנרגיית חום אשר גורמת לגוף המטופל או המטופלת לייצר כמויות גדולות יותר של קולגן ואלסטין. טיפול במכשיר face tite, שמשגר גלי רדיו אל שכבת הדרמיס באמצעות אלקטרודות זעירות, נמשך עד שעה, לא כרוך בכאב ולא גורם לצלקות ומאפשר חזרה לשגרה תוך יומיים או שלושה. התוצאות באות לידי ביטוי תוך מספר שבועות, ובמרבית המקרים מספיק מפגש אחד.

מה זו שיטת המזותרפיה?

מזותרפיה היא עוד שיטת הצערת פנים ללא ניתוח שמבוססת על זריקות. בטיפול זה מוזרקים מגוון חומרים ובהם ויטמינים שונים, מינרלים חיוניים, ציטוקינים, ביו-פפטידים, קו-אנזימים, חומצה היאלרונית ועוד – וכולם ביחד מקנים לעור הפנים גמישות רבה יותר, ממצקים אותו, מטשטשים צלקות, מסירים כתמים ובאופן כללי הופכים את הפנים לקורנים ובריאים. בדרך כלל מומלצת סדרת טיפולים של בין 3 ל-8 מפגשים, כשכל מפגש נמשך כחצי שעה והחזרה ממנו לשגרה מידית. לטובת מי שחושש ממחטים, מוצעת האופציה של מזותרפיה על בסיס פולסים חשמליים.

מיצוק פנים בטכנולוגיית אור

טכנולוגיית ה-IPL (ראשי תיבות של Intense Pulse Light) מבוססת גם היא על פגיעה מבוקרת במטרה לגרום לגוף לייצר רקמות עור חדשות, חלקות ומוצקות. הטיפול קל למדי, ללא תופעות לוואי והחזרה לשגרה מהירה מאוד, אולם בדרך כלל נדרשים בין 5 ל-10 מפגשים כדי ליצור שינוי של ממש במראה עור הפנים.

הרמת פנים בחוטים

הרמת פנים בחוטים מבוססת על החדרת חוטים מיוחדים, נמסים מעצמם, אל נקודות בפנים שנבחרו בקפידה כך שאותם חוטים ימשכו כלפי מעלה את רקמות העור שהתרופפו וצנחו ויצרו מראה שמוט ומותש – ויחזירו את המראה הצעיר יותר. בנוסף החוטים גורמים אף הם לגוף לייצר עוד קולגן ואלסטין, כך שבנוסף להרמת הרקמות מושג גם מיצוק פנים ללא ניתוח.

באמצעות חוטים ניתן גם לבצע הרמת צוואר והרמת גבות, והתוצאות מחזיקות מעמד בין שנה וחצי ל-3 שנים. ההחלמה ממושכת יותר ביחס לשיטות הקודמות, אולם גם כך היא קצרה יותר ביחס לניתוח מתיחה, וכאמור משיגה תוצאות אפקטיביות מאוד.

איך לבחור את השיטה המתאימה ביותר של מתיחת פנים ללא ניתוח?

המפתח להצערת פנים ללא ניתוח שתוביל לשינוי המחמיא ביותר הוא מציאת השיטה המתאימה ביותר עבורכם, ובנוסף הגעה לרופא/ה ולמרפאה הטובים ביותר בביצוע הטיפול הנבחר. צוות המומחים של "המקור לאסתטיות פנים" כבר עזר לנשים ולגברים רבים לעבור מתיחת פנים ללא ניתוח וליהנות מתוצאות מרשימות במיוחד – וגם אתם מוזמנים לנצל את הניסיון הרב שנצבר אצלנו ואת הידע שמתעדכן כל העת לגבי שיטות חדשות ומכשירים מתקדמים, ולזכות בפנים צעירות, מלאות חיוניות ומושכות. הייעוץ שלנו ניתן ללא כל התחייבות מצדכם וללא צורך בתשלום.